Aktualności

Co nowego u nas?

f
Dłuższy okres gwarancji na produkty ETC
24 kwietnia 2018 14:43:15

W ciągu ostatnich kilku lat ETC zaczęło wysyłać więcej swoich urządzeń do laboratorium, aby przetestować je w standardzie LM84. Ten standard zapewnia dokładną reprezentację żywotności diod LED w pełnym urządzeniu, ponieważ jest używany w rzeczywistym środowisku. Niektóre informacje, które wynikają z testowania tego standardu, to ocena L70; coraz powszechniejsza ocena stosowana w całej branży opraw LED.
Ocena L70 została stworzona jako sposób pomiaru, kiedy diody LED urządzenia nie są już "użyteczne". Ta ocena przedstawia liczbę godzin, kiedy diody LED ulegną amortyzacji do 70% pierwotnej mocy wyjściowej.
Dzięki temu, że ETC nadal otrzymuje oficjalne wyniki testów z zewnętrznego laboratorium na więcej naszych urządzeń, można stwierdzić, że liczby nadal przewyższają pierwotne oczekiwania - dowód, że oprawy są i zawsze były produkowane w najwyższej jakości.

ETC zawsze stawia na pierwszym miejscu jakość produktu, a ostatnie oceny L70 potwierdzają to zobowiązanie.
Niniejsza gwarancja dotyczy produktów LED ETC 230V sprzedawanych po 1 stycznia 2018 roku:
• 5-letnia pełna gwarancja oprawy
• 10-letnia gwarancja na matryce LED.
Dzięki niezrównanemu zespołowi wsparcia technicznego na całym świecie, jesteśmy dumni z tego, że stoimy przez dekadę na czele zasięgu i wsparcia dla naszych klientów.

Powrót do aktualności