Aktualności

Co nowego u nas?

f
Minuit Une w PS TEATR
28 marca 2018 14:21:28

PS TEATR zostaje wyłącznym dystrybutorem Minuit Une w Estonii, Łotwie, Litwie i Polsce

Obecność Minuit Une staje się rzeczywistością również w Europie Wschodniej. Po ogłoszeniu pierwszych partnerstw w Europie i Azji, firma Minuit Une podpisła umowę z PS TEATR, która staje się wyłącznym dystrybutorem produktów Minuit Une w Estonii Łotwie, Litwie i Polsce.

Minuit Une to francuska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i rozwojem nowego rodzaju oświetlenia scenograficznego, charakteryzującego się niezawodnością, spełniającego normy standardów i całkowicie innowacyjnym podejściem do oświetlenia.
Ta nowo opracowana, opatentowana technologia – IVL™ Lighting – niespotykana dotąd spektakularna, niezwykle drobiazgowo przemyślana, fascynująca, daje niegraniczone pole możliwości rozwoju kreatywności. Technologia umożliwia również doskonałe dopełnienie innych źródeł światła (lampy, urządzenia LEDowe czy źródła wideo).

Michał Frąckowiak, Dyrektor Sprzedaży PS Teatr: Oferujemy wiele produktów znanych marek, a co najważniejsze - znanych technologii. MINUIT UNE przekonał nas całkowicie innowacyjnym rozwiązaniem. Po wizycie w Paryżu i wielu godzinach rozmów zdecydowaliśmy, że zarówno produkt, jak i - co najważniejsze - ludzie zaangażowani w ten projekt zasługują na zaufanie. Cieszymy się, że dołączyliśmy do tej rodziny, mamy nadzieję pozostać jej członkiem przez wiele lat i wspólnie rozwijać technologie sceniczne w najnowocześniejszych kierunkach.

Michael Staffopoulos, menedżer ds. Eksportu w Minuit Une: Po naszym pierwszym spotkaniu z Michałem w Warszawie byliśmy pod wrażeniem struktury jego firmy. Są dalekie od czystego i klasycznego dystrybutora, ponieważ świadczą usługi w zakresie projektowania i instalacji. Ich ekspansja w krajach nadbałtyckich zapewniła nam jednego silnego partnera dla regionu. Ponadto, rozmowa z prawdziwym i eleganckim dżentelmenem, takim jak Michał, zapewniła nas, że marka będzie wspierana we właściwy sposób. Zarówno Minuit Une, jak i PS Teatr mają te same wartości pod względem prezentacji produktów, wsparcia technicznego i odpowiedniej obsługi posprzedażowej. Są gotowi promować markę Minuit Une wśród swoich klientów, wypożyczalni, stacji telewizyjnych, domów kultury, filharmonii i teatrów.

Powrót do aktualności