Aktualności

Co nowego u nas?

f
Nowości CLF Lighting
31 marca 2017 13:08:42

Na targach Prolight + Sound we Frankfurcie będziecie mogli zapoznać się z nowymi urządzeniami z firmy CLF Lighting: ARES XS oraz LED WASH XL. Oczywiście nie zabraknie innych dobrze znanych urządzeń, jak choćby YARA.

ARES XS to mniejszy brat urządzenia ARES. Jednak mniejszy nie oznacza wcale, że słabszy. Wyposażony w 18 skalibrowanych diod LED RGBW, podzielonych w poziomie na trzy indywidualnie kontrolowane segmenty. Nadaje się do instalacji zarówno wewnętrznych, jak i na zewnętrznych - posiada klasę szczelności IP65. Kąt świecenia to 21°, który może być dodatkowo adaptowany to innych, także eliptycznych, przez użycie filtrów optycznych “Smart Filter System” (dostępne filtry: 63.6° x 21°, 92⁰ x 63.6⁰, 21° x 63.3°, 36.6°, 54.2° 63.6°, 82.7°). Inteligentny system chłodzenia z precyzyjną kontrolą wentylatora, przydatną zwłaszcza przy pracy w studiach telewizyjnych i teatrach. Dostarczany jest w zestawie z ramką na filtr i skrzydełkami. Posiada wbudowany bezprzewodowy odbiornik DMX, złącza DMX XLR 5-pinowe (wejście i wyjście). Zajmuje maksymalnie 30 kanałów DMX. Zasilanie przez PowerCON True1.

LED WASH XL to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju urządzenie typu wash z dwoma segmentami LED. Dwie poziome listwy LED mogą być przechylane ręcznie oraz sterowane każda z osobna. Dzięki soczewkom o kącie świecenia 25 ° i 55 ° LED WASH XL można wykorzystać do oświetlenia z oboma elementami dopełniającymi się wzajemnie. Poza tym oprawa może być używana do oświetlania dwóch różnych powierzchni jednocześnie.

LED WASH XL jest idealnym rozwiązaniem do oświetlania dużych powierzchni, takich jak ściany, zasłony i horyzonty. Zastosowana technologia zapobiega wielokolorowym cieniom i zapewnia głębokie nasycenie kolorów. Niewielka i kompaktowa obudowa sprawia, że ​​urządzenie w czasie pracy nie zwraca na siebie uwagi. Urządzenie można umieścić na podłodze lub zamontować na konstrukcji kratownicy, używając systemu blokady CLF.

Oprawa wyposażona jest w 18 specjalnie dobranych diod LED, które zapewniają głębokie i intensywne kolory. Potężne diody LED zapewniają wyjątkowo wysoką wydajność i zapewniają "brak migotania" w kamerach tv. RGBW i dimerowanie mogą być sterowane w 7 różnych trybach DMX lub przy użyciu menu w urządzeniu. Urządzenie posiada złącza powerCON (wejście i wyjście) i może być podłączony do 3-pinowego i 5-stykowego XLR.

Yara CLF Lighting to wielofunkcyjne źródło światła wyposażone w specjalnie wyselekcjonowane, wysokowydajne diody LED RGBW, które gwarantują intensywne kolory, ich niezwykle gładkie mieszanie i wyjątkowy balans bieli. Kąt emitowanej wiązki światła to 15°. Dzięki klasie szczelności IP65 nadaje się do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Unikalny design z pojedynczym uchwytem umożliwiającym zawieszenie urządzenia oraz postawienie na podłodze. Charakterystyczna dla wszystkich urządzeń marki CLF solidna obudowa sprawia, że idealnie sprawdzi się w rentalu – przy częstym użytkowaniu i transporcie. Wyposażony jest w ekran LCD ułatwiającym szybki dostęp do parametrów wewnętrznych urządzenia. Inteligentny system chłodzenia zapewnia cichą pracę. Posiada złącza IP65: XLR 5-pinowe, PowerCon TRUE1. Obsługuje RDM. Wyposażony jest także w opracowany przez CLF system szybkiego montażu CLF Quick Lock System.

Powrót do aktualności